• Tylko online
Szyna 3 – boczna szyna podtrzymująca
Szyna 3 – boczna szyna podtrzymująca
Szyna 3 – boczna szyna podtrzymująca
Szyna 3 – boczna szyna podtrzymująca Szyna 3 – boczna szyna podtrzymująca

Szyna 3 – boczna szyna podtrzymująca

sz3
250,00 zł

 

WYSYŁKA W: 48H

 

30 DNI NA ZWROT PRODUKTU

 

KUP PRODUKT TERAZ I ZAPŁAĆ ZA 30 DNI

Opis

  • służy do zmniejszania odchylenia stawu, korekta do położenia neutralnego
  • zastosowanie na złączach PIP i DIP
  • nie stosować, gdy są obecne guzy, zrosty lub stawy są powiększone
  • podpórki mogą być wygięte dla wygody

Zapakuj na prezent

Na życzenie klienta jesteśmy w stanie przygotować paczkę nadającą się na gotowy prezent. Klient otrzymuje upominek w estetycznym, dobrze zabezpieczonym opakowaniu. W paczce będzie się dodatkowo znajdować zamknięta koperta.

Aby skorzystać z funkcji opakowania prezentowego należy zaznaczyć odpowiednią opcję w sekcji "koszyk", po prawej stronie poniżej kwoty zamówienia oraz przycisku "przejdź do wyboru dostawy i płatności".

Kolekcja

Miłośniczki dyskretnego stylu, chętnie sięgają po srebrną biżuterię. Nowoczesne pierścionki ze srebra czarują niezwykłymi formami. Kolekcja biżuterii ze srebra – Arte, gromadzi nietypowe projekty przyciągające uwagę intrygującymi kształtami.

Biżuteria z czarnym kamieniem zachwyci na wieczorowych imprezach swoją minimalistyczną formą. Ogromną popularnością nieustannie cieszy się srebrna kolekcja Disney z postaciami z kultowych kreskówek.

Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego działania, zapewnienia funkcji społecznościowych, do korzystania z narzędzi marketingowych oraz do analizy ruchu na stronie