Kolczyki srebrne pozłacane wiszące z nieskończonością
07180525/00
159,00 zł
WYSYŁKA W: 48H
30 DNI NA ZWROT PRODUKTU
KUP PRODUKT TERAZ I ZAPŁAĆ ZA 30 DNI
Opis
Pełne wyszukanej elegancji srebrne, pokryte 24-karatowym złotem, przekładane przez ucho kolczyki z nieskończonością to gustowne propozycja dla stylowych Kobiet.
Na życzenie klienta jesteśmy w stanie przygotować paczkę nadającą się na gotowy prezent. Klient otrzymuje upominek w estetycznym, dobrze zabezpieczonym opakowaniu. W paczce będzie się dodatkowo znajdować zamknięta koperta.
Aby skorzystać z funkcji opakowania prezentowego należy zaznaczyć odpowiednią opcję w sekcji "koszyk", po prawej stronie poniżej kwoty zamówienia oraz przycisku "przejdź do wyboru dostawy i płatności".
Miłośniczki dyskretnego stylu, chętnie sięgają po srebrną biżuterię. Nowoczesne pierścionki ze srebra czarują niezwykłymi formami. Kolekcja biżuterii ze srebra – Arte, gromadzi nietypowe projekty przyciągające uwagę intrygującymi kształtami.
Biżuteria z czarnym kamieniem zachwyci na wieczorowych imprezach swoją minimalistyczną formą. Ogromną popularnością nieustannie cieszy się srebrna kolekcja Disney z postaciami z kultowych kreskówek.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego działania, zapewnienia funkcji społecznościowych, do korzystania z narzędzi marketingowych oraz do analizy ruchu na stronie